Prodejna U Pardubáka

Máme pro Vás skvělou zprávu, k naší stávající prodejně Pardubanda jsme otevřeli druhou prodejnu U Pardubáka. Slavnostní otevření proběhlo 5. října 2016 a každý, kdo přišel, mohl ochutnat pečivo a jiné dobroty z naší pekárny. Nyní se náš obchůdek těší velké oblibě. Není divu, pečivo, které zde prodáváme je vysoce kvalitní a bez přidaných „éček“. Víme to moc dobře, protože ho sami pečeme v naší pekárně, která se nachází v ulici Hlaváčova 394 v Pardubicích a kde zaměstnáváme lidi se zdravotním hendikepem.
Pečení nás moc baví, proto zkoušíme nové a nové druhy. Můžete potěšit své chuťové pohárky například na čerstvém rohlíku, chlebu, housce, bagetce, anglickém rohlíku, mazanci, koláčcích, čokoládovém muffinu, loupáku, a spoustě dalšího pečiva. Z něho také vyrábíme obložené housky a bagety. Zastavte se u nás pro rychlou a zdravou svačinu.
Dále v prodejně naleznete vysoce kvalitní koření a kořenící směsi, zrnkovou i mletou plantážní kávu, ořechy, zdravá semínka a sušené ovoce – vše přírodní nebo dražované v čokoládě či jogurtu, chutné zavařeniny, džemy a čistě přírodní ovocné sirupy. Samozřejmostí je milá obsluha. 🙂

Pečivo si můžete během otevírací doby objednat na druhý den telefonicky na čísle: 734 642 161. Nestane se vám tak, že váš oblíbený druh bude již vyprodaný.

Máme otevřeno každý všední den od 10 – 16 hodin.
Víkendy a státní svátky máme zavřeno.

Prodejna se nachází v ulici K Višňovce 2690 v Pardubicích.