Partneři

PODPOŘILI NÁS

HLAVNÍ PARTNEŘI

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 


mmr-nove                                                                           Výsledek obrázku pro mesto pardubice logo

 

Hlavní partneři

BARTH – media, a.s.

Barth

Jsme součástí skupiny BARTH, která zaměstnává přes 230 lidí a její roční obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Najdete nás v areálu BARTH v Pardubicích, Hůrka 1798 pohromadě s Autocentrem BARTH, BARTH Caravanem, půjčovnou vozů BARTH Rent a našimi dalšími divizemi.

 

Edera Group a.s. 

EderaJsme pardubická firma a poskytujeme super rychlý internet ve východních Čechách. Staráme se o to, aby naši klienti měli vždy o fous lepší služby než u konkurence. A postaráme se i o vás – s námi nikdy nezůstanete offline! Většinu problémů řešíme dřív, než si jich všimnete. A když přece jen budete potřebovat naši asistenci, skočíme do auta a jsme u vás cobydup. No a když nám budete chtít říct něco z očí do očí, víte, kde nás najdete. Už léta sídlíme v ulici Arnošta z Pardubic pod komínem.

 

Elektrárny Opatovice, a.s.

EOPLidé si mají pomáhat. Pomáhá stát, pomáhají nejrůznější nestátní organizace a sdružení, pomáhají také podnikatelské subjekty, firmy. I my se cítíme být společností, které není lhostejný život kolem nás. Snažíme se pomáhat především v regionu, ve kterém působíme, tj. v oblasti Královéhradecka, Pardubicka a Chrudimska.

Dopravní podnik města Pardubic a.s.

DPMPDopravní podnik města Pardubic a.s. (dále jen DPMP) svojí činností ovlivňuje život snad každého obyvatele Pardubic i jejich okolí. Snažíme se vám usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.

 

Just CS spol. s r.o.

JustSpolečnost JUST CS byla založena v roce 1992, kdy se stala výhradním zástupcem švýcarských kosmetických produktů JUST v Československu. Již od počátku jsme se nechali inspirovat švýcarským modelem společnosti JUST – jak formou prodeje (party systém), tak i duchem rodinné firmy, což dokládá skutečnost, že naše společnost byla založena rodinou, která firmu vlastní dodnes.

 

K2P s.r.o.

K2PUž od samého počátku spolupracovala firma TITAN se stejnojmenným občanským sdružením, jehož hlavním úkolem a cílem bylo vzdělávání a zaměstnávání zdravotně postižených osob a následná efektivní podpora jejich integrace do společnosti. V současnosti probíhá na vysoce kvalitní úrovni spolupráce s Českou abilympijskou asociací. Firma K2P se podílí na materiálním a provozním zabezpečení každoročních abilympiád, celorepublikových soutěží pracovních schopností a dovedností osob se zdravotním postižením.

 

Mersen  CZ, s. r. o.

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie & farmacie a zpracovatelského průmyslu. Součástí skupiny je velký počet celosvětově známých společností, mezi jinými například M. SCHNEIDER, LenoirElec, CarbonLorraine a FerrazShawmut. Naše pobočka v Sezemicích vyrábí pojistkové spodky pro nožové pojistky, pojistkové lišty BSL, horizontální pojistkové odpínače Multibloc, vertikální pojistkové odpínače Multivert a příslušenství pojistkových systémů.

 

 

Nedcon Bohemia, s.r.o.

Již od samého začátku existence společnosti NEDCON v roce 1969 disponujeme velkým množstvím zkušeností a znalostí v oblasti skladovacích systémů. Počínaje manuálně obsluhovanými sklady a poloautomatickými systémy až po celkový přístup pro komplexní a automatizovaná skladovací zařízení. Nasadíme veškeré naše odborné znalosti a zkušenosti, abychom naplnili všechna vaše očekávání.

 

Pila Komárov

Výroba a zpracování dřeva

  • Lubomír Pištora  – 311 572 571

 

Rozvojový fond Pardubice, a.s.

Investor a realizátor rekonstrukcí významných památkových budov a sportovišť, majitel historických objektů, ČSOB Pojišťovna areny Pardubice a Machoňovy pasáže, pronajímatel bytových a nebytových prostor v centru města, to vše je Rozvojový fond Pardubice a.s.

 

Služby města Pardubic, a.s.

Obchodní společnost Služby města Pardubic a.s. začala psát historii v roce 1997. První poskytované služby byly z oblasti pietních služeb. V roce 1998 navýšil náš zakladatel a jediný majitel, Statutární město Pardubice, základní kapitál vkladem majetku Technických služeb Pardubice. Tím byl nastartován náš rozvoj a podnikatelské aktivity.

 

S T A K O společnost s ručením omezeným

STAKOS T A K O společnost s ručením omezeným působí od svých počátků jako generální dodavatel průmyslových, občanských a bytových staveb zahrnující rekonstrukce staveb, adaptace staveb a modernizace staveb, tvorbu inženýrských a ekologických projektů. V posledních letech se společnost S T A K O stala investorem, a to v oblasti developerských projektů.

Díky tomu rozšířila své aktivity o prodej bytů, prodej a pronájem obchodních a nebytových prostor.

 

STENO CZ s.r.o.

Firma nabízí: rozvoz zboží po celé republice,záruční a pozáruční servis vodovodních baterií poradenství v oblasti filtrace a úpravy vody.

 

Svoboda TMS, s.r.o.

Společnost se zabývá strojírenskou výrobou především v oblasti výroby svařovaných ocelových konstrukcí. Zajistíme pro Vás výrobu ve všech oborech strojírenství podle technologických nebo strojírenských výkresů, nebo podle již existujících výrobků.