Na 6. mezinárodní abilympiádu s mottem „We can, we will“ („Můžeme, chceme“) se koncem roku 2003 vydala do daleké Indie 32členná výprava České republiky, bylo v ní 13 dospělých a 4 dětští soutěžící. Akce se uskutečnila 24. až 29. listopadu za účasti reprezentantů 33 zemí v metropoli země Novém Dillí (Nai Dillí). Za místo konání organizátoři z Indické národní abilympijské asociace vybrali Halu Indíry Gándhíové ((Indira Gandhi Indoor Stadium), jeden z největších krytých stadionů světa s maximální kapacitou hlediště 25 tisíc diváků. Slavnostní zahájení se konalo za přítomnosti premiéra země, který zapálil abilympijskou lampu.

Mezi zúčastněnými výpravami převažovaly samozřejmě asijské, Evropu kromě nás reprezentovaly Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Holandsko, Německo, Francie a Velká Británie. Organizátoři připravili 45 soutěžních disciplín vč. 12 dětských; jednou z disciplín volnočasového charakteru pro dospělé i děti byly znovu šachy, pro dospělé ještě kontaktní bridž. Nejúspěšnější mimoasijskou reprezentací byli se ziskem 5 medailí Češi, méně medailových umístění mělo dokonce i Japonsko, země vzniku abilympijského hnutí. S neoficiálním titulem „náš nejúspěšnější abilympionik“ se do České Třebové vrátil jedenáctiletý vozíčkář Jakub Jakoubek, který svoje schopnosti a dovednosti proměnil v 1 zlato a 1 stříbro, dalším 2 soutěžícím udělili rozhodčí čestná uznání.

Významnou odbornou akcí doprovodného programu byla konference zaměřená na vzdělávání osob se zdravotním postižením v souvislosti se zvyšováním jejich práceschopnosti. Značný zájem vzbudila mj. výstava fotografií úspěšných integrací uvedené skupiny osob do společnosti, ale třeba také kulturní večery. Někteří členové naší výpravy měli tu čest zúčastnit se přátelského setkání s indickým prezidentem v jeho sídle. Přivítali i příležitost navštívit mauzoluem Tádž Mahal ve městě Ágra, údajně nejkrásnější stavbu světa.