Abilympiáda 2018

Kdy

Ve čtvrtek 17. a v pátek 18. května 2018 se uskuteční 26. národní abilympiáda, soutěžní přehlídka schopností a dovedností osob se zdravotním postižením v profesních i volnočasových aktivitách. Účastníci se opět mohou těšit na celodenní doprovodný program, v němž nebude chybět prodejní a zážitková výstava Kreativ, prodejní expozice výrobků chráněných dílen a výstava rehabilitačních a kompenzačních pomůcek a výstava.

Příjezd a registrace účastníků proběhne ve středu 16. od 15:00 do 19:00 hodin. Odjezd účastníků je v sobotu 19. do 10:00 hodin dopoledne.

Kde

Dějištěm abilympiády bude znovu Tipsport arena (zimní stadion) v centru Pardubic.

Přihláška

Systém registrace a přihlášení účastníků bude spuštěn 1. března 2018, prostřednictvím elektronického formuláře na adrese http://db.abilympics.cz.

Uzávěrka přihlášek

Uzávěrka je v sobotu 31. března 2018. Počet soutěžících je v každé disciplíně omezen na 12, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve!

Účastnický poplatek – platba do 31.3.2018!!

Poplatek pro soutěžící a pro doprovody činí 750 Kč za osobu. Osoby nepožadující ubytování zaplatí 300 Kč. Přijede-li účastník jen na jeden den, zaplatí 150 Kč. Poplatek lze uhradit poštovní poukázkou A nebo bankovním převodem do 31. března na číslo účtu 272070133/0300 (VS 201240, KS 0308, SS datum narození).

Disciplíny

Zájemce si může vybrat dle obecných pravidel maximálně tři disciplíny. Do poznámky ve formuláři přihlášky musí uvést pořadí zvolených disciplín.

Organizační pokyny a soutěžní pravidla

Organizační pokyny, obecná pravidla, pravidla vyhlášených soutěžních disciplín i další potřebné informace se průběžně budou umísťovat zde na stránkách.

Ubytování, strava, doprava

Abilympionici  budou ubytováni v hotelu TRIM v Ohrazenicích a hotelu Hůrka. Zajištěno bude také celodenní stravování a doprava.

Doprovodný program

V obou dnech můžeme těšit na nejrůznější báječná vystoupení. Předběžně svá vystoupení přislíbili: stacionář Mirea se svou bubenickou show, stacionář Slunečnice se zajímavým tanečním vystoupením. Jistě opět překvapí ZŠ Staňkova, která pro nás vždy připravuje pásmo zajímavých vystoupení. V jednání je i vystoupení psovodů PČR, které se vloni setkalo s velkou odezvou i vstoupení Terezy Němcové s cannisterapeutickými pejsky, či kouzelnické vystoupení mladého kouzelníka Davida Kopeckého. A jistě i mnohá další… budeme Vás informovat, nechte se překvapit (změna programu vyhrazena) A nezapomeňte, vstup je ZDARMA.

Kontakty

Adresa: Česká abilympijská asociace, Rokycanova 2654, 530 02 Pardubice
Telefon: 466 304 366
E-mail: alena.krpalkova@caacz.cz